Autorytety medyczne o telemedycynie

 • piwowarska.gif

  Prof. dr hab. med. Wiesława Piwowarska

  Moje kilkuletnie doświadczenie z systemem TELE EKG, jako jego konsultanta i założyciela wskazuje jednoznacznie na bardzo dużą przydatność, 24-godzinnego telefonicznego nadzoru kardiologicznego, dla chorych.

 • kargul.gif

  Prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Kargul

  Na podstawie moich wieloletnich doświadczeń popieram z całym przekonaniem zdalne monitorowanie pracy serca w systemie TELE EKG POLSKA. Pozwala ono na natychmiastowe przesłanie zapisu EKG do konsultanta kardiologa co przyspiesza diagnozę np. świeżego zawału serca lub groźnej arytmii i niejednokrotnie może uratować życie chorego.

 • raczak.gif

  Prof. dr hab. Grzegorz Raczak

  System TELE EKG POLSKA to nowe, cenne uzupełnienie dostępnych metod diagnostycznych stosowanych u chorych z zaburzeniami rytmu serca. Poza pomocą w weryfikacji kołatań serca oraz w leczeniu napadowych arytmii niewątpliwie zwiększa poczucie bezpieczeństwa Pacjentów. Może być też przydatny w niektórych stanach zagrożenia ich życia.

 • krol.gif

  dr n. med. Jarosław Król

  System TELE EKG POLSKA działa według sprawdzonych, najlepszych światowych standardów. Serdecznie polecam wszystkim Pacjentom z problemami kardiologicznymi.

 • kutarski.gif

  Prof. dr hab. n. med. Andrzej Kutarski

  Wartość Telemonitoringu Kardiologicznego dla pacjentów jest ogromna ponieważ daje możliwość nieograniczonego i codziennego kontaktu z lekarzem specjalistą. Szczególnie pozwala zdiagnozować arytmię niemożliwą do zdiagnozowania innymi technikami nieinwazyjnymi dzięki nieograniczonemu w czasie okresowi obserwacji.

 • tracz.gif

  Prof. dr hab. med. Wiesława Tracz

  Uważam, że system TELE EKG jest godny polecenia dla pacjentów z dolegliwościami kardiologicznymi, szczególnie z zaburzeniami rytmu serca.

 • religa.gif

  Prof. dr hab. med. Zbigniew Religa

  To się już u nas dzieje. W nagłej sytuacji pacjent może bezpośrednio połączyć się ze swoim lekarzem. Przekazać mu problem, wynik EKG lub innych badań mailem czy przez telefon. Taki jest właśnie cel telemedycyny.

 • dziatkowiak.gif

  Prof. dr hab. med. Antoni Dziatkowiak

  Czujesz się zagrożony ?! Nie popadaj w panikę !
  Przyłóż "kostkę życia" do słuchawki telefonu i gdziekolwiek się znajdujesz otrzymasz poradę, która uspokoi Twoje serce.

Facebook