Jak żyć z rozrusznikiem serca ?

Normalnie, praktycznie wszystkie czynności spotykane w codziennym życiu nie mają żadnego wpływu na funkcjonowanie współczesnych rozruszników.

Ale jak zawsze tak i dla osób ze wszczepionym rozrusznikiem konieczny jest zdrowy rozsadek.

  • Bezwzględnie trzeba unikać sytuacji, w ktorych moze dojść do urazu  okolicy gdzie wszczepiono  rozrusznik.
  • W razie wątpliwości zapytać lekarza specjalisty.

 

I tutaj nieoceniony zdaje sie byc system TELE EKG POLSKA - przez  24h z każdego miejsca na świecie mozna uzyskac telefoniczną konsultacje i wykonać badanie EKG.

 

W praktyce oznacza to, że dzięki niewielkiemu przenośnemu urządzeniu mamy nieustanny "serwis" który daje wiarygodną ocenę pracy rozrusznika !

 

Ponadto pacjent zyskuje mozliwość praktycznie nieograniczonej kontroli i konsultacji z lekarzem - bez konieczności czekania w kolejkach i za cenę... ok. 1 zł dziennie!

  • Wypełnienie ankiety do niczego nie zobowiązuje.
  • Po wypełnieniu ankiety lekarze systemu TELE EKG POLSKA skontaktują się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów oferty.
  • Informacje podane w ankiecie nie są przechowywane przez Tele EKG Polska i służą wyłącznie do jednorazowego kontaktu zwrotnego.

 

piwowarska.gif

Prof. dr hab. med. Wiesława Piwowarska

Moje kilkuletnie doświadczenie z systemem TELE EKG, jako jego konsultanta i założyciela wskazuje jednoznacznie na bardzo dużą przydatność, 24-godzinnego telefonicznego nadzoru kardiologicznego, dla chorych.

kargul.gif

Prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Kargul

Na podstawie moich wieloletnich doświadczeń popieram z całym przekonaniem zdalne monitorowanie pracy serca w systemie TELE EKG POLSKA. Pozwala ono na natychmiastowe przesłanie zapisu EKG do konsultanta kardiologa co przyspiesza diagnozę np. świeżego zawału serca lub groźnej arytmii i niejednokrotnie może uratować życie chorego.

raczak.gif

Prof. dr hab. Grzegorz Raczak

System TELE EKG POLSKA to nowe, cenne uzupełnienie dostępnych metod diagnostycznych stosowanych u chorych z zaburzeniami rytmu serca. Poza pomocą w weryfikacji kołatań serca oraz w leczeniu napadowych arytmii niewątpliwie zwiększa poczucie bezpieczeństwa Pacjentów. Może być też przydatny w niektórych stanach zagrożenia ich życia.

krol.gif

dr n. med. Jarosław Król

System TELE EKG POLSKA działa według sprawdzonych, najlepszych światowych standardów. Serdecznie polecam wszystkim Pacjentom z problemami kardiologicznymi.

kutarski.gif

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Kutarski

Wartość Telemonitoringu Kardiologicznego dla pacjentów jest ogromna ponieważ daje możliwość nieograniczonego i codziennego kontaktu z lekarzem specjalistą. Szczególnie pozwala zdiagnozować arytmię niemożliwą do zdiagnozowania innymi technikami nieinwazyjnymi dzięki nieograniczonemu w czasie okresowi obserwacji.

tracz.gif

Prof. dr hab. med. Wiesława Tracz

Uważam, że system TELE EKG jest godny polecenia dla pacjentów z dolegliwościami kardiologicznymi, szczególnie z zaburzeniami rytmu serca.

religa.gif

Prof. dr hab. med. Zbigniew Religa

To się już u nas dzieje. W nagłej sytuacji pacjent może bezpośrednio połączyć się ze swoim lekarzem. Przekazać mu problem, wynik EKG lub innych badań mailem czy przez telefon. Taki jest właśnie cel telemedycyny.

dziatkowiak.gif

Prof. dr hab. med. Antoni Dziatkowiak

Czujesz się zagrożony ?! Nie popadaj w panikę !
Przyłóż "kostkę życia" do słuchawki telefonu i gdziekolwiek się znajdujesz otrzymasz poradę, która uspokoi Twoje serce.

Facebook