Telemedycyna na wakacje

 

Czas wakacji to okres intensywnego poszukiwania atrakcyjnych ofert wyjazdowych. Najważniejsze są zazwyczaj miejsce i koszt wycieczki. Okazuje się, że najmniej uwagi poświęcamy kwestiom opieki zdrowotnej, jakie gwarantuje w pakiecie biuro podróży. Urlop kojarzy się przede wszystkim z odpoczynkiem od codziennego zgiełku, spokojem i beztroską. Nikt nie chce, by przyjemną atmosferę zakłóciły nieprzewidziane problemy ze zdrowiem.

Osoby cierpiące na choroby związane z układem krążenia w szczególności muszą uważać podczas letnich wojaży. Nieodpowiedni środek transportu, zbyt wilgotny klimat, wysoka temperatura – wszystko to ma wpływ na samopoczucie i możliwe późniejsze konsekwencje zdrowotne. Proponowany w biurach podstawowy pakiet ubezpieczeniowy sprowadza się do opieki lekarskiej na poziomie leczenia ambulatoryjnego oraz w razie nieszczęśliwych wypadków.

Dlatego warto zainwestować w telemedycynę, będącą ciekawą i rozsądną alternatywą dla standardowej pomocy lekarskiej. Osoby, które wykupią taką usługę mają świadomość, że, gdziekolwiek się wybiorą, pozostaną pod stałą ochroną lekarza kardiologa, 24 godziny/dobę.

Facebook